Albayrak, Futbolcuların 3 te 2 si İle Anlaştı

Koronavirüs salgını sonrası futbolculardan ücret indirimi yapmasını bekleyen Galatasaray yönetimi, özellikle maliyeti yüksek futbolcularla uyuşmaya başladı. Sarı-Kırmızılıların ikinci başkanı Abdurrahim Albayrak, Florya’da futbolcularla görüşerek ekibin 3’te 2’siyle fedakarlık mevzusunda el sıkıştı.

Bir yandan şampiyonluk tasarıları yapan Galatasaray yönetimi bir yandan da ekip bütçesini düşürmek için çalışmalarını yürütüyor. Koronavirüs sebebiyle kazançların daha da düşmesi sonrası oyuncularından ücretlerinde indirim isteyen sarı-kırmızılı kurmaylar, bir bir uyuşmaları yapmaya başladı. Başta kaptanlar Muslera ve Selçuk’un her türlü özveriye hazır olduğunu bildirmesi üzerine harekete geçen İkinci Başkan Abdurrahim Albayrak, Florya’da futbolcularla görüşmelere başladı.

AYNI KOŞULLARDA DEVAM EDİLEMEZ

Ekibin konsantrasyonunu bozmak istemeyen ancak dünya futbolundaki mali kriz sebebiyle mevcut koşullarda aynı kontratlarla devam etmelerinin olası olmayacağını anlatan Albayrak, yeni önerileri oyunculara iletmeye başladı. Genelde pozitif dönüş alan ve şu ana kadar ekibin 3’te 2’si ile uyuştuğu bilinen Galatasaray İkinci Başkanı’nın birkaç gün içinde tüm futbolcularla yeni kontratlar için el sıkışmayı kastettiği gelen haberler arasında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir