Fabrice N’Sakala: Şampiyon olursak statta gitar çalacağım

Fabrice N’Sakala’nın açıklamalarından satırbaşları şöyle: 

Çok heyecanlıyım. Türkiye’de birinci maçım Beşiktaş’a karşıydı. Artık Beşiktaş forması giyeceğim. Bu benim için bir gurur kaynağı. Ağır bir maratona hazırım. Büyük bir kulüpte bunlara hazır olmanız gerekiyor. Her şeyin düzgün olacağına inanıyorum.

Sergen Hoca’nın şahane futbolculuğunu izledim. Alanyaspor’da da Sergen Yalçın’dan çok şey öğrendim. Burada kendisiyle tekrar çalışacağım için memnunum. Atiba üzere uzun müddet oynayıp Beşiktaş’ta efsane olmak istiyorum.

“İMZA ATARKEN TARAFTARIN ÖNÜNDE OYNAMA HAYALİ KURUYORDUM”
Taraftarsız oynamak çok sıkıntı. Buraya imza atarken taraftarın önünde oynamanın hayalini kuruyordum. Beşiktaş taraftarına karşı rakip olduğunuzda bile tüyleriniz diken diken oluyor. Taraftarların bana ne lakap takacağını merakla bekliyorum. Kimileri bana ‘Fuego’ diyordu, Instagram hesabım da o denli. Taraftarlar ne isterse onu söyleyebilir.

Kadro arkadaşlarımla çabuk alıştım. Şu an için her şey âlâ gidiyor. Domagoj Vida ve Atiba üzere oyuncuları tanıyorum. Esasen rakip olarak çok sefer oynadık. Başka arkadaşlarımla da sohbetimiz var, şakalaşıyoruz. Daha da güzel olacağız. 

“BURAYA ŞAMPİYONLAR LİGİ İÇİN GELDİM”
PAOK maçı tek maç olacağı için olmak ya da olmamak üzere. Her futbolcu üzere ben de Şampiyonlar Ligi’nde oynamak istiyorum. Çeşidi geçip taraftarımıza Şampiyonlar Ligi’ni ikram etmek istiyoruz. Şampiyonlar Ligi en kıymetli turnuva. Bizler de bu turnuvanın bir kesimi olmak istiyoruz. Buraya bunun için geldim. Bazı maçlardan evvel Şampiyonlar Ligi müziğini dinleyerek kendimi motive ediyorum.

“ŞAMPİYON OLURSAK STATTA GİTAR ÇALACAĞIM”
Müzik futbolun dışında beni rahatlatan bir şey. Tüm ekibe kelam verdim, şampiyon olursak statta gitar çalacağım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir