Fenerbahçe’de yeni başkan Jose Sosa!

Yeni dönemde şampiyonluktan öbür bir şey düşünmeyen Fenerbahçe, en büyük transfer bombalarından birini, Trabzonspor’un kaptanı Jose Sosa’yı takımına katarak başardı. Evvelki gün İstanbul’a gelen Sosa ile 2 yıllık muahedeye varan Sarı-Lacivertliler, şampiyonluk yolunda çok değerli bir atak yaptı.
türk porno

Trabzonspor’un 1+1 yıl için yıllık 2 milyon Euro’luk teklifine ret yanıtı veren ve ailesine de danışarak tekrar İstanbul’da yaşama kararı alan Sosa, Kanarya’nın 2 yıl için yıllık 1.5 milyon Euro ve tekrar 1.5 milyon Euro’luk imza parası teklifine ‘Evet’ karşılığını vermişti.

Büyük memnunlukla karşılandı

35 yaşına gelmesine karşın futbola başladığı yer olan ülkesi Arjantin’in Estudiantes kulübünün yıllık 1.1 milyon Euro’luk teklifini de kabul etmeyen deneyimli oyuncunun, Fenerbahçe’yi net bir formda istemesinin toplulukta büyük bir memnunlukla karşılandığı tabir edildi. Teknik yönetici Erol Bulut’un da, Sosa’nın alınmasından ötürü çok keyifli olduğu ve doruğa oynatmak için yeni döneme hazırladığı
rokettube ekibinin saha içindeki önderini de belirlediği bildirildi. Sosa’yı kadronun başkanı yapmaya hazırlanan Bulut, yeni oyun planını da Arjantinli yıldızın üzerine kurmak için şimdiden harekete geçti. Tecrübeli hoca, bilhassa hamle kurgusunda ve duran toplarda, Sosa’dan her manada faydalanmayı hedefliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir