Galatasaray yeni taşınabilir uygulamasının çıktığını duyurdu

Galatasaray Kulübü, taraftarlarına daha yakın olabilmek için resmi taşınabilir uygulamasını hayata geçirdiğini açıkladı.

Sarı-kırmızılı kulübün internet sitesinden yapılan açıklamada, uygulamada, futbol grubu başta olmak üzere tüm branşlardan perde gerisi imajlar, anlık bilgilendirmeler, röportajlar, anketler, müsabakalar, ayrıntılı istatistikler ve canlı maç takiplerinin yer alacağı belirtildi.

Galatasaray’ın dünyanın en çok etkileşim alan kulüpleri ortasında yer aldığının savunulduğu açıklamada uygulama sayesinde bu potansiyeli gelire dönüştürmenin yanı sıra kulübün taraftarlarını daha yakından tanımasına vesile olacağı tabir edildi.

Galatasaray taraftarının uygulamayı cep telefonlarına indirerek kulüplerine ekonomik takviye olacağının aktarıldığı açıklamada, şu tabirler kullanıldı:

“Uygulamaya üye olan Galatasaray taraftarları, üyelere özel içerik sayesinde kadrolarına her zamankinden daha yakın olacak. Her taraftarın hayal ettiği özel tecrübeleri yaşama imkanı, sürpriz fırsatlar ve armağanlar de üyeleri bekleyen ayrıcalıklar ortasında. Uygulama içinde kullanıcı dostu arayüzü ile yer alan GSSTORE da, üyelere yeni dönem eserlerinde üyelik müddetleri boyunca yüzde 10 indirim avantajı sunacak. Böylece Galatasaray taraftarları, taşınabilir uygulamayı indirip üye olarak kulüplerine dayanak olurken, bir yandan da gruplarına ilişkin en özel anların bir kesimi olacaklar.”

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir