LeBron, Space Jam 2’nin setinde duygusallaştı!

Los Angeles Lakers süperstarı LeBron James, 2021’de vizyona girmesi beklenen ‘Space Jam 2’ sinemasının setinde duygusal ve güçlü bir konuşma yaptı.

LeBron, yeni “Space Jam” sinemasının bir kesimi olma fırsatı tanınacağı için son derece heyecanlıydı. Lakers yıldızı “Space Jam” i izleyerek büyüdüğünü ve bunun reddedemeyeceği bir fırsat olduğunu söylemişti. Lakin çekimler sırasında oyuncu takımına ve takıma hitap ederken de duygusallaştı.

Kısa bir mühlet evvel, merakla beklenen devam sinemasındaki rolünü tamamladıktan sonra, ABD’nin Ohio eyaletinin Akron kentindeki kökenine uzanan, iç açıcı bir konuşma yaptı:

“Size karşı büsbütün dürüst olacağım çocuklar, projeyi öğrendiğimde, ‘Bu Space Jam! İzleyerek büyüdüğüm bir film!’ demiştim. İdol aldığım adamlar sinemadaydı. ‘Kesinlikle yapmalıyım’ demiştim. Space Jam’i geri çeviremem mümkün değildi!

Ben Akron’dan küçük bir çocuğum yalnızca,  Cleveland’ın dışında çok küçük bir kasaba. Tek ebeveynli bir aileden gelen tek çocuktum ve annemin mutlaka hiçbir şeyi yoktu. 16 yaşında, lise ikinci sınıf öğrencisi olarak bana gebeydi. Yani nitekim bu noktada olmamam gerekiyordu.

Kentin iç bölümlerinde büyüyen bir Afroamerikalı olarak, başarılı olmanızın hiçbir yolu olmuyor. Ve şu anda üç çocuğu olan Afroamerikalı bir yetişkin olarak, içinde bulunduğum durumlardan kendimi kurtardığım gerçeği var. Bu yaşadıklarım, benim için fazla üzere geliyor.”

Sinema 2021’e kadar vizyona girmeyecek ve James dışında diğer NBA yıldızları da bulunuyor. Damian Lillard, Anthony Davis ve Klay Thompson’ın da sinemanın bir kesimi olduğu açıklanmıştı.

Orjinal “Space Jam” sinemasının takımında efsane oyuncular Michael Jordan, Charles Barkley, Patrick Ewing ve Larry Bird bulunuyordu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir