Manisa FK, Hakan Barış’ı takımına kattı

TFF 2. Lig gruplarından Manisa Futbol Kulübü, geçtiğimiz dönem Adanaspor’da forma giyen Hakan Barış ile kontrat imzaladı. İmza merasiminde konuşan yeni transfer Hakan Barış, gayesinin evvel TFF 1. Lig’e akabinde da Muhteşem Lig’e çıkmak olduğunu belirterek, “Bu kulüp bunu hak ediyor” dedi.

Yeni dönem hazırlıklarına Halil Onultmak Spor Tesisleri’nde gerçekleştirdiği çalışmalarla devam eden Manisa Futbol Kulübü, dış transferde orta alanda vazife yapan Hakan Barış’ı takımına kattı. Geçtiğimiz dönem TFF 1. Lig gruplarından Adanaspor’da forma giyen Hakan Barış, düzenlenen imza merasimiyle kendisini siyah-beyazlı renklere bağlayan mukaveleye imza attı. İmza merasiminde Kulüp Başkanvekili Engin Anlı ve Sportif Yönetici Taner Savut da hazır bulundu.

“Hedefim Harika Lig’e çıkmak”

Resmi mukaveleyi imzalamasının akabinde açıklamalarda bulunan Hakan Barış, “Manisa benim için farklı bir kent. Ben burada daha evvel muvaffakiyetler yaşamıştım. Tekrarını Manisa Futbol kulübü ile yaşamak istiyorum. Bu sene maksadımız tabi ki TFF 1. Lig’e çıkmak. Benim maksadım TFF 1. Lig’e, oradan da Muhteşem Lig’e çıkmak. Zira bu kulüp bunu hak ediyor. İnşallah âlâ başlarız, düzgün hazırlanırız. Perşembe günü de kampa gideceğiz. Elimizden geleni ziyadesiyle vererek hoş bir kamp geçirmek ve akabinde lige yeterli başlamak istiyoruz” dedi.
Kulüp Başkanvekili Engin Anlı ve Sportif Yönetici Taner Savut da Hakan’a iyi olsun dileklerini iletti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir