Mustafa Cengiz’den Bernard Mensah açıklaması

Beşiktaş ve Galatasaray’ın transfer gündeminde olan lakin siyah-beyazlılarla muahede sağlayan Kayserisporlu Bernard Mensah hakkında, Galatasaray Lideri Mustafa Cengiz açıklamalarda bulundu.

Mustafa Cengiz, “Galatasaray İdari Yöneticisi Şükrü Hanedar’ın kendisinden habersiz biçimde Bernard Mensah’a ileti atarak ikna etmeye çalıştığını öğrenen Kayserispor Lideri Berna Gözbaşı, Ganalı orta sahayı Beşiktaş’a kiralama kararı aldı” biçimindeki haberler üzerine konuştu.

“MENSAH, BİZİ ARADI”

Sarı-kırmızılı kulübün lideri “Bernard Mensah için hiç konuşmadım. Kayserispor Lideri Berna Gözbaşı ile konuşmadım. Söylenenler hakkında ben de şaşırdım. Abdurrahim Albayrak ve Yusuf Günay ile konuştuk. Bizi suçlamışlar, biz Mensah’ı aramışız! Bir bakmışız ki futbolcu, bizimkileri aramış. Bizim teklifimiz yok.” diye konuştu.

“SOKAĞA ATACAK KURUŞ YOK”

Sonrasında Bernard Mensah için görüştüklerini söyleyen Mustafa Cengiz “Bizim arkadaşımız arıyor, ‘Beşiktaş anlaştı haberleri var, biz de görüşelim.’ Bana geldi hadise, 2 milyon 800 bin euro ödenecek, bir sürü para! Bizim paramız var lakin sokağa atacak kuruşumuz yok. Kuruş yok, atamayız!” tabirlerini kullandı.

“BEŞİKTAŞ GİRDİ VE ÇEKİLDİK”

Ayrıyeten Mustafa Cengiz “Abdurrahim Albayrak aradı, Beşiktaş girdiği için biz çekildik. Biz fiyat yükseltmek için teklif yapmayız. Bizde dokümanlar var, kimseyi utandırmak istemiyoruz. Bernard Mensah’a muvaffakiyetler. Bize ‘Beceriksiz yönetim’ diyorlar. Bizim sokağa atacak paramız yok, desinler.” açıklamasını yaptı.

“G.SARAY İSTEMEZSE ÖBÜRLERI ALIR”

Ezeli rakiplerine gönderme de yapan Mustafa Cengiz “Tekrar ediyorum bütün futbolcular evvel Galatasaray’a gelir, Galatasaray’la görüşür, Galatasaray anlaşmaz ise öbür gruplara gidebilir! Kaç katına? O da bizi ilgilendirmez.” diye konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir