Trabzonspor’dan imza gösteri

Trabzonspor Lideri Ahmet Ağaoğlu’nun iştirakiyle yeni transferler Anders Trondsen, Edgar Ié, Marlon Xavier ve Stiven Plaza için Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri’nde bulunan Futbol Uyum Merkezi’nde imza merasimi düzenlendi.
İmza merasiminde konuşan Ahmet Ağaoğlu, “Önümüzdeki yıl Edgar, şampiyonluk çabası verecek olan ekibimizde yer alacak. Stiven Plaza da Ronaldo’nun keşfettiği, teknik yetenekleri çok yüksek ve gelişime açık bir futbolcu. Bu açıdan baktığımızda da Avrupa’nın en yanlışsız kulübüne geldi. Hem idare olarak bizlerin hem teknik takımın hem de taraftarlarımızın kendisinden beklentisi çok yüksek. Trondsen de kendisini bir yıldır takip ettiğimiz bir oyuncuydu. Sörloth üzere âlâ bir referansı var. Yurt dışına gönderdiğiniz oyuncular, yalnızca ekibinizi değil; kentinizi ve de ülkenizi temsil eden marka elçilerinizdir.  Marlon’u scout grubumuz yaklaşık bir yıldır canlı olarak izliyordu. Yaşı çok genç, performansı çok güzel ve gelişime açık bir oyuncu olduğu rapor edildi. Kendisinden üst seviye bir performans beklemek son derece olağan. Umarım gelişimini şampiyonluk uğraşı veren Trabzonspor’un takımında daha üst düzeylere taşıyacak.” dedi.
Anders Trondsen imza merasiminde yaptığı konuşmada, “Sörloth ile her konuşmamızda Trabzonspor’un mükemmel bir kulüp olduğundan ve mükemmel taraftarlarımız olduğundan bahsetti. Trabzonspor forması giyip alana çıkmak için çok heyecanlanıyorum” dedi.
Edgar Le ise “Trabzon’a geldiğim için çok memnunum. Feyenoord üzere kıymetli bir kulüpte bir yıl kiralık olarak geçirdim. Orada da yeterli işler yaptığımı düşünüyorum. Gayretimizi sonuna kadar vereceğiz” diye konuştu.
Bir öteki transfer Marlon Xavier ise yaptığı açıklamada, ” Transferimin gerçekleşmesinde emeği olan herkese teşekkür ediyorum. Burada olduğum için kendimi çok şanslı hissediyorum. Benim gayem ve maksadım her vakit kazanmak, kalitemi göstermek. Umarım bunu başarabilirim” dedi.
Stiven Plaza ise “İnsanlar şundan emin olsunlar: Alanda daima kazanmak için gayret eden birini görecekler. Liderimizin da bahsettiği üzere çok değerli bir oyuncuyu, kendi ülkemi ve kendimi temsil ediyorum. Bunların şuurunda olarak davranacağımdan emin olabilirsiniz” diye konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir